№4 Квітень 2019 року → У вільний час

Хобі: Каву йдеш пити?

Чи любимо ми, коли знають смаки, звертаються на ім’я, підтримують smart talks? Якщо мова не про відділ поліції, травмпункт чи СБУ, а будь-яке інше місце, де надають послуги населенню, то чому б і ні?

У мене на розумній відстані від дому є чудова кав’ярня в кращому розумінні like a locals Троєщини: розташування — напівстихійний базар, мала архітектурна форма з окремим входом, всередині може стати троє-четверо гостей закладу, біля входу — ще два столики. Інтер’єр — класичний кавово-чайний маф часів другого строку Кучми.

У «моїй» кав’ярні працюють позмінно дві дівчини бариста, можна самим обрати сорт зерен для еспресо чи лате (насправді на Троєщині це латЕ). Але саме бариста Олена має чудову пам’ять на всіх клієнтів, їхні імена, імена дітей, політичні уподобання та улюблені сорти і види кави. «Чий американо з цукром?» — «Мій, але я тепер без цукру п’ю», — лунають «постріли» (насправді, ні).

Напевно, гуру з продажів чи будування відносин з клієнтом зробили б з цієї історії чудовий висновок, книгу і серію семінарів. Я просто скажу: розмовляти з людьми корисно, особливо коли щось змінилось у житті, навіть якщо це добова доза цукру.

 

Марина БАХОЛДІНА, редактор розділу «У вільний час»

 

-->