Азбука стилю: Йти в стиль

Журнал «Український юрист» спільно з партнером ділового стилю Creatore започатковує рубрику «Азбука стилю» для юристів. У новій рубриці засновник бренда з індивідуального пошиття ділового одягу Creatore Антон ФЕДОТОВ лаконічно і в пізнавальній манері ділиться найважливішою інформацією про зовнішній вигляд професіоналів у сфері юриспруденції, яку повинен знати кожен, щоб мати бездоганний вигляд

 

Чому юристам так важливо замислюватися про свій імідж?

 

Успішні юристи розглядають свій гардероб як зброю, щоб викликати довіру до себе з боку клієнтів та суддів. Адже, як йдеться у давньому прислів’ї, по одежі зустрічають, а по уму випроводжають. Одяг формує перше враження про людину, тому що всім нам властиво мислити певними шаблонами і несвідомо вішати на інших ярлики. Крім зовнішнього впливу, одяг впливає на сприйняття людиною себе в будь­якій обстановці — будь­то зал засідання, ресторан або ж неформальна зустрічі з ­колегами.

Головне надбання юриста — здатність завжди бути впевненим у собі. Ніщо так не додає впевненості в зов­нішньому вигляді, як костюм, зшитий на замовлення. Ви можете помітити за собою, що як тільки­но одягаєте костюм або навіть просто піджак, вам одразу ж хочеться тримати правильно поставу, вирівняти плечі і спину. До того ж правильно посаджений костюм у потрібному кольорі і малюнку тканини підкреслить фігуру та приховає її певні недоліки.

А для співробітників провідних компаній особливо важливо «відполірувати» свій зовнішній вигляд, щоб відповідати іміджу і статусу компанії. Партнери і перші особи компанії повинні своїм виглядом показувати приклад справжнього професіонала своєї справи перед товаришами по службі, щоб надихати їх до зростання та розвитку.

-->