№10 Жовтень 2020 року → У вільний час

Дозвілля: Добро перебігає зло

Часи, коли з будь-якого приводу відбувались масштабні забіги на вулицях міст, минули. Принаймні, поки світ не розбереться з коронавірусом. Проте є люди, які не мають часу на очікування. Онкохворі діти потребують допомоги вже зараз. «Добро має бути з ногами», — напевне, так хтось так подумав, коли побачив DobroRun від юридичної фірми Asters та фонду «Таблеточки»

З нагоди свого 25­річчя юридична фірма Asters у партнерстві з благодійним фондом «Таблеточки» провела найдушевніший забіг країни.

Головна особливість DobroRun — взяти участь у проєкті з будь­якого місця України та світу в зручний час. Зареєструватися і зробити свій благодійний внесок можна до 8 листопада 2020 року на dobrorun.tabletochki.org. Усі реєстраційні внески будуть перераховані на потреби онкохворих дітей — підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

DobroRun можна пробігти, пройти або подолати в інший спосіб. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Також передбачена опція участі «Не біжу, але допоможу», яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію. Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом із нею.

24–25 жовтня у Києві працювали дві фан­зони DobroRun (на території ВДНГ та в парку «Наталка»), тож зареєстровані учасники могли стартувати там. Долати дистанцію можна було самостійно або в команді — з сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі. Усі учасники, які зробили благодійний внесок, отримали медаль фінішера DobroRun.

«Професія юриста накладає високі соціальні зобов’язання. Як і для будь­якого успішного бізнесу, для провідної юридичної фірми природно приносити користь суспільству, — прокоментував старший партнер Asters Армен Хачатурян. — DobroRun — це інклюзивний проєкт не про спортивні змагання, а про добро і користь — як для здоров’я учасників забігу, так і для дітей, які потребують допомоги».

«Усі внески DobroRun будуть спрямовані на придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком. Держзакупівлі цих ліків провалилися, і вже є дефіцит необхідних препаратів, — зазначила директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду «Таблеточки» Світлана Пугач. — Юристи Asters надають pro bono юридичні консультації нашому фонду з 2015 року. Ми дуже вдячні фірмі за підтримку команди фонду та наших підопічних. А також за надійне партнерство у досягненні великої мети — аби жодна дитина в Україні не помирала від раку».

-->