Колонка редактора: Дякую за увагу, з повагою

Ті, що співають у терені балади Scorpions, — саме таке уявлення загалом досить непоганих людей щодо найкращої книги про кохання і найкращу рок­пісню для освідчення в коханні. Звісно, про смаки не сперечаються, але чи є це питанням смаку чи просто шаблонна відповідь?

Якщо подумати, то шаблони справді роблять життя легшим: автоматичні відповіді на пошті і в повідом­леннях, цілий світ чат­ботів, чорно­білий світ добра і зла…

Знову ж таки, фанати шкільної форми (шаблона) завжди наводять аргумент «за»: не треба думати щоранку, що надіти. Розумієте глибину проблеми: людина до того шість­сім років якось у щось вдягала свою дитину, аж тут настає підступний вересень першого класу — і все, пропадає розуміння і досвід, можна лише тяжко думати щоранку чи з вечора.

Чесно кажучи, я теж не люблю ускладнювати собі життя, але ж завжди є межі, і справа кожної людини поставити і зрозуміти їх для себе. Дати моментальну відповідь чи відкласти все хвилин на п’ять і подумати, згадати? Кажуть, що пошук нестандартних шляхів уберігає від хвороби Альцгеймера.

 

Марина БАХОЛДІНА, редакторка розділу  «у вільний час»