№11 Листопад 2019 року → У вільний час

Спорт: Дужі — в дюжині

Кубок газети «Юридическая практика» знайшов свого нового володаря

Осінній турнір з міні­футболу серед юристів на Кубок газети «Юридическая практика» тривав понад місяць — з 6 жовтня по 17 листопада. Ігри відбувалися у Малому залі київського «Палацу Спорту». Свої зазіхання на головний трофей висловили 12 команд, які за допомогою жеребу були розбиті на три групи. За регламентом змагань після ігор у групах вісімка найкращих команд виходила до чвертьфіналу «Прем’єр­ліги», а решта склали четвірку «Престиж­ліги», яка продовжувала виборювати вже інший кубок.

Кожна з команд продемонструвала хорошу фізичну форму, а про непоступливість суперників говорять рахунки матчів, адже фаворити групового турніру в матчах плей­офф такими були лише на папері.

«Прем’єр Ліга» показала наступний результат розподілу місць: 1­е місце — SC ADVOCATES, 2­е місце — LEZO, 3­є місце — Evris­Київщина. Підсумки «Престиж Ліги» виявились такими: 1­е місце — «Центр правового консалтингу», 2­е місце — Redcliffe Partners, 3­є місце — EQUITY.

Та попри те, що кубок дістався лише одній команді, дух суперництва та позитивні емоції розділили всі учасники осіннього турніру!