Колонка редактора: Усім котиків

Усі люблять котиків. Ну добре­добре: з високою ймовірністю ви любите котиків так само, як і я. За їхню безпосередність, королівську граційність, гідність, здатність засинати будь­де і у будь­якій позі, головне, аби поряд було джерело чогось тепленького. За гонор (також почасти королівський), розбиті вазони, вибагливі смакові вподобання та роздряпані частини тіла — ви також їх любите. Десь глибоко в душі.

Ви можете нескінченно довго гадати, зважувати всі переваги та недоліки заведення домашньої тваринки, допоки доля не зробить вибір за вас. Аж раптом, щось маленьке і пухнасте з’являється на вашому порозі, потім воно ретельно обстежує кожен куток помешкання та діловито вмощується на ваших колінах. І кого взагалі хвилює, що ви щось собі клацаєте на комп’ютері…

Цей номер журналу цілком міг бути присвячений котикам (зверніться до колонки редакторки на 52 шпальті), але присвячений рейдерству. Що ж. Ніхто не ідеальний.

Тож читаймо «УЮ» і пам’ятаймо: у пеклі приготовлене спеціальне коло тортур для тих, хто кривдить своїх домашніх тваринок.

 

Христина ПОШЕЛЮЖНА, редакторка розділу «Спочатку»