№03 Березень 2019 року → У вільний час

Дозвілля: Гра з розумом

LHS Quiz визначив нового переможця у другій серії інтелектуальної гри

Проводжати зиму можна по-різному, у тому числі в приємному товаристві ерудитів, адже в останній день зими відбулася вже друга серія ігор LHS Quiz 2019. Цього разу виклик прийняли одразу десять команд: «Знавці держсектора» (збірна команда представників державного сектора), «Судді-знавці» (збірна суддів), «Юрисконсульти-знавці» (збірна юрисконсультів), «Графині і граф де Піар» (збірна піарників юридичного ринку), «Темна конячка» (збірна представників Господарського суду м. Києва), Talented Lawyers (команда ЮФ Evris), SL Team (команда АО Suprema Lex), MERX (команда юрисконсультів), Mitrax (команда АО Mitrax) та «Інтелектуальні експерти» (команда ГО «Союз експертів України»).

Гра складалася з дев’яти раундів, кожен з яких включав різні інтелектуальні завдання. Найбільш гостра боротьба за лідерство розгорнулася між командами Talented Lawyers та «Графині і граф де Піар», останні лише трохи випередили своїх суперників і стали переможцями другої серії LHS Quiz 2019. А на третю сходинку вдалося вскочити «Темній конячці».

Та попри те, що у грі було визначено переможців, переможених тут точно не було, адже всі учасники дістали інтелектуальне задоволення від гри та заряд позитивних емоцій.

Нагадаємо, що у попередній серії ігор переможцем стали «Ловці слів» (команда газети «Юридическая практика»). А за результатами всіх ігор цього року буде визначено абсолютного переможця LHS Quiz.