№11 Листопад 2018 року → У вільний час

Культура: Фотосвіт

«АртАстерс» представив роботи фотохудожника Ігоря Гайдая

Юридична фірма Asters продовжує добру традицію популяризації сучасного мистецтва в рамках проекту «Арт­Астерс», презентувавши спільно з Американсько-українською діловою радою (USUBC) виставку робіт Ігоря Гайдая — одного з найвідоміших фотографів України. Прийом з нагоди відкриття виставки відбувся 7 листопада 2018 року в офісі компанії.

Під час урочистої церемонії відкриття виставки старший партнер Asters Армен Хачатурян зазначив: «Ігор Гайдай — знакове ім’я в українській фотографії. Кожен з його проектів упродовж двох останніх десятиліть був еталонним зразком того, як за допомогою мистецтва найвищої якості можна показувати Україну світові. Беззаперечні професійні навички Ігоря унікально поєднуються з глибинним баченням світу в усій його складності, різноманітності і водночас красі. Ім’я Ігоря та його роботи відповідають концепції проекту «АртАстерс» — демонструвати бізнес-спільноті найкращі зразки українського мистецтва. Ми раді, що багато людей зможуть побачити цю виставку в нашому офісі».

Морган Вільямс, президент Амери­кансько-української ділової ради так прокоментував цю подію: «Проект «АртАстерс» уже протягом майже 10 років презентує шедеври українського мистецтва бізнес-середовищу, і коло шанувальників проекту вийшло на міжнародний рівень. У своїх роботах Ігор Гайдай зображує сучасну Україну, яка нарешті вийшла з тіні свого минулого. Ми з радістю підтримуємо виставку одного із найбільш визначних культурних коментаторів нашого часу».

Прийом в Asters зібрав понад сто гостей, серед яких були топ-менеджери бізнесу, дипломати, представники державної влади та громадські діячі. Під час прийому також відбулася офіційна презентація нового логотипа Asters.