№11 Листопад 2018 року → У вільний час

Спорт: Командний Рух

«Змагайся на рівних» — під таким гаслом відбувся ІІ турніру з міні-футболу серед юристів на кубок газети «Юридическая практика»

Перемагати опонентів у залі судових засідань для юристів справа звична, а от хто вправніший на іншому майданчику — футбольному, — представники юридичних компаній з’ясовували 20 жовтня в столичному Палаці спорту, який став місцем проведення ІІ турніру з міні-футболу серед юристів на кубок газети «Юридическая практика». Співорганізатором турніру виступила Ліга брендів, освітнім партнером — Legal High School.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд, поділених згідно з жеребом на три групи. Після завершення групового турніру всі учасники переходили до наступного етапу: переможці груп склали «Прем’єр Лігу», відповідно, команди, що посіли друге місце, — «Престиж Лігу» і команди, які опинились на третьому місці, — «Корпоративну Лігу».

Головний приз турніру — золотий Кубок газети «Юридическая практика» — виборола команда «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», яка тільки одного разу зіграла внічию, забивши при цьому 30 голів у чотирьох матчах і пропустивши лише один. Переможцем «Престиж Ліги» став тріумфатор торішнього турніру — Lezo Law Company, а найвищу сходинку втішної «Корпоративної Ліги» посіла команда ADER HABER team.

Та найголовніше, що всі учасники турніру отримали насолоду від гри, позитивний заряд емоцій та бадьорий настрій. Сподіваємось, наступного року турнір буде не менш цікавим!