Тема: Клієнтоорієнтованість out of the box

Iлона ТКАЧЕНКО,
PR-менеджер SDM Partners

Юлія СОЛОВЙОВА,
директор з розвитку бізнесу SDM Partners

Що перше спадає на думку, коли ви чуєте термін «клієнтоорієнтована компанія»? Гнучкі тарифи, різноманітні формати пос­луг, миттєве реагування на запити та потреби клієнтів? Так, усе це — про клієнтоорієнтованість. І для SDM Partners це частина повсякденного життя.

Наша фірма від самого початку працює за найкращими світовими стандартами. Ми добре знаємо український та іноземний ринок і розуміємо, як побудувати процеси та послуги, щоб наші клієнти відчули себе особливими. Чи є якась специфіка в роботі з іноземними клієнтами? Наша позиція однозначна: ми забезпечуємо юридичний супровід найвищої якості незалежно від того, працюємо ми із закордонними чи вітчизняними споживачами.

Новий виклик для нас: перевищити очікування і надати клієнтам цінність, що є більшою, ніж просто якісне вирішення юридичних питань. Ми створюємо таку цінність, яка безпосередньо впливає на стратегію бізнесу і полегшує ведення справ.

Працюючи з іноземними компаніями, ми зрозуміли: їх зацікавленість в інвестуванні в українські проекти не реалізується повною мірою через невпевненість у безпеці розміщення інвестицій на території України. Знайти рішення, яке допомогло б одночасно багатьом інвесторам, — завдання не з легких. Але нам це вдалося через застосування новітніх технологій та співпрацю з партнерами.

SDM Partners взяла активну участь у створенні цікавої цифрової платформи і тим самим допомогла не лише закордонним інвесторам, але й українському бізнесу, що розвивається.

Сьогодні на платформі можуть реєструватись як інвестори, так і компанії, зацікавлені у залученні інвестицій. Платформа є пов­ністю безпечним середовищем для розміщення документів, необхідних для оцінки привабливості бізнесу інвесторами.

Повний контроль і безпека стали можливими завдяки технології блокчейн та розміщенню документів у хмарних сховищах. Усі етапи взаємодії контрагентів на платформі є прозорими і виключають будь-яку можливість шахрайства або рейдерства. Але й це ще не все! Після оцінки та досягнення домовленості інвестори та бізнес створюють і підписують Smart Contract прямо на платформі, де він і зберігається в подальшому.

Юридична база для платформи — розробка нашої фірми. Як команда ми відчуваємо натхнення, коли розуміємо: завдяки SDM Partners на ринку України тепер є майданчик для зустрічі зацікавлених у розвитку бізнесу сторін, а бізнес та інвестори тепер можуть безпечно, прозоро і швидко фіксувати свої домовленості та працювати у правовому полі.

Світ змінюється. Ми змінюємося разом із ним. І наша клієнтоорієнтованість також виходить на якісно новий рівень.