№10 Жовтень 2018 року → У вільний час

Спорт: Legal Golf Cup 2018

Юристи відзначили своє професійне свято на Legal Golf Cup

7 жовтня 2018 року, напередодні Дня юриста, відбувся турнір з гольфу серед юристів Legal Golf Cup 2018. У турнірі взяли участь практикуючі юристи, адвокати, нотаріуси та судді, які грають у гольф. Ініціаторами заснування і проведення турніру виступили партнер ЮФ Wolf Theiss Тарас Думич і старший юрист ЮФ Aequo Олександр Терещенко.

Турнір проходив у гольф-клубі Golfstream на 18-лунковому полі «Прем’єр». У змаганнях взяли участь 16 гольфістів: Віталій Бушинський, Борис Дон, Тарас Думич, Денис Кузнецов, Микола Лихачов, Володимир Мольченко, Дмитро Палієнко, Ігор Ніконов, Володимир Пилипенко, Оксана Пилипенко, Тетяна Романюк, Олексій Сав’як, Ярослав Свердличенко, Олександр Терещенко, Андрій Федур та Олександр Юрченко.

Окрім безпосереднього змагання за кубок, серед учасників проводились конкурси в спеціальних номінаціях Longest drive (перемагає той гольфіст, чий м’яч опинився найдалі від стартового майданчика, тобто зробив найдовший удар), Closest to the pin (перемагає той гольфіст, чий м’яч опинився найбличже до лунки) і Closest to the line (перемагає той гольфіст, чий м’яч опинився найбличже до лінії, яку попередньо розташовують на гольф-полі).

Інформаційними партнерами турніру виступили: газета «Юридическая практика», Ukrainian Journal of Business Law, журнал «Український юрист», Європейська Бізнес Асоціація, Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу.

Визначення переможця відбувалось за найменшою кількістю зроблених ударів для проходження 18 лунок із урахуванням гандикапу (англ. Handicap — система підрахунку результату, що дозволяє зрівнювати шанси більш досвідчених гравців і гравців-початківців). Переможцями турніру стали:

І місце — Оксана Пилипенко, яка отримала кубок Legal Golf Cup 2018.

ІІ місце — Ігор Ніконов.

ІІІ місце — Олександр Терещенко.

У спеціальних номінаціях перемогли:

Longest drive — Олександр Юрченко з результатом 180 метрів.

Closest to the pin — Дмитро Палієнко з результатом 3 м 40 см.

Closest to the line — Оксана Пилипенко з результатом 70 см.

Переможці отримали грамоти та цінні призи. Не менш цінним призом, але вже для всіх стала сонячна погода та чудова компанія однодумців, адже після змагання учасники змогли обговорити результати турніру та просто поспілкуватися у сигарній кімнаті Клубу, де і відбувалось нагородження переможців.

У зв’язку з інтересом та активною участю юристів у змаганнях Legal Golf Cup стане щорічним турніром. Отже, наступного року юристи знову зберуться на гольф-полі для визначення нового чемпіона!