Форум: Кар’єрний розшук

Максим СИСОЄНКО

LHS створює новий формат взаємодії між представниками юридичної спільноти та майбутніми юристами — День кар’єри

 

У вересні школярі йдуть до школи, а талановита молодь — у Legal High School. І якщо День знань святкують повсюдно, то LHS для свої слухачів започаткувала День кар’єри — майданчик для спілкування всієї юридичної спільноти. Тож 21 вересня представники юридичного бізнесу, державних органів та провідних вишів зібрались у стінах LHS для налагодження подальшої комунікації.

Партнерами заходу виступили юридичні компанії: Aequo, A.S.A GROUP, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, «Коннов і Созановський», VB PARTNERS. Загалом близько 40 юркомпаній розгорнули свої стенди з презентаціями-пропозиціями для потенційних співробітників.

Та найцікавіше можна було почути з уст представників юрринку у галузі PR, профорієнтації та безпосередньо бізнесу, які поділилися сек­ретами сходження кар’єрними сходинками та дали цінні поради. Так, директор з маркетингу ЮФ Asters ­Вікторія Єсауленко розповіла про ­важливість виявлення та ­усвідомлення власних конкурентних переваг, СЕО МЮГ ETERNA LAW Марина Фоменко провела майстер-клас «Як підготувати резюме», директор з маркетингу АО ADER HABER Анастасія Глущенко продемонструвала можливості соцмереж у побудові особистісного бренду, а спеціаліст з профорієнтації Анна Резніченко звернула увагу на тактику маленьких кроків при досягненні поставлених цілей, водночас старший PR-менеджер ЮК EQUITY Вікторія Гурська порекомендувала шукачам надавати якомога більше інформації при складанні резюме.

Можливості працевлаштування та подальші перспективи є і на державній службі — про це говорила державний експерт експертної групи з правової освіти Міністерства юстиції України Марина Якубович. У свою чергу, керівник департаменту з розвитку АО AVER LEX Юлія Патій виокремила десять питань, відповівши на які можна будувати успішну кар’єру. Про те, як робити перші кроки у кар’єрі та набувати досвіду, розповіла радник ЮФ Aequo Олена Перцова. А СЕО ЮК A.S.A GROUP Оксана Дорошенко розповіла про досвід створення успішної юридичної компанії, що можливо лише з правильним добором персоналу.

Зважаючи на велику зацікавленість з боку учасників у такому форматі спілкування, LHS планує проводити День кар’єри щоквартально.