№9 Вересень 2018 року → У вільний час

Культура: Усім бобра!

Марина БАХОЛДІНА

Big Apple Fest визначив переможців другого міжнародного конкурсу карикатур «Бобри сміються»

Бобер завжди сміється двічі — про наших бобрів чи американських поштарів? Наші бобри в казковому селі Бобриця, що на Київщині, 8 вересня ц.р. підбили підсумки другого міжнародного конкурсу карикатур «Бобри сміються». Конкурс справді був міжнародним — 150 учасників з більш ніж 50 країн надіслали свої роботи, а їх було понад 300! Як тут обрати найкращих та найбобріших?

Безперечно, атмосфера Big Apple Fest, під час якого навіть відвідувачі обирали переможців, допомогла в цьому. Наша відповідь американському Big Apple була, мабуть, найяблучніша, бо на ярмарку були і яблука, і продукція з них, та навіть яблучний сидр. А ще — свіжий хрусткий хліб, сезонні овочі та фрукти, мед, крафтові сири з козиного, овечого і коров’ячого молока, м’ясні вироби, халва, риба холодного копчення та ще багато інших смаколиків.

Якщо ж чекати не було коли, а підкріпитися треба одразу і на місці — працював фуд-корт з мангал-меню з woк-станцією, амстердамськими бутербродами, американськими бюргерами та казаном угорського бограчу.

А на сцені під соснами весь день звучала вулична музика. Найменших учасників ярмарку розважали веселі аніматори, проводились цікаві майстер-класи та було організовано майже справжню Мафію — точніше, гру в неї. Про дітей, які люблять комп’ютери, також не забули — для них було організоване окреме заняття з програмування.

А ще — фотозона і чарівний бобер, з яким можна було фотографуватися досхочу. Проїхати повз Бобрицю в цього дня точно було неможливо, адже великий інформаційний щит на дорозі повідомляв, що в казковому селі казковий фест, усі сюди!

Але повернімось до результатів конкурсу карикатур, адже художник «УЮ» Сергій Рябоконь є головою журі. Отже, перше місце: Валерій Момот (Україна), друге місце — Маріан Лупу (Румунія), третє — Дарко Дрлжевич (Чорногорія). Приз бобра отримав Олексій Кустовський (Україна). А відвідувачам фесту найбільше сподобалась робота Олександра Дубовського (Україна).

1 місце: Валерій Момот, Україна

 

2 місце: Маріан Лупу, Румунія

 

3 місце: Дарко Дрлжевич, Чорногорія