№6 Червень 2018 року → У вільний час

Цікаво: Мобільний юрист

Надія ФІЛОЗОП,
юрист МЮФ Baker McKenzie

П’ять причин повернутися у дитинство

Не життя пристосовується до юриста, а юрист до життя. Специфіка роботи змушує проводити у закритих приміщеннях понад 70 % часу та мінімізувати час на пересування містом з однієї зустрічі на іншу.

Хоча змінити це правило поки не вдається, можна знайти спосіб внес­ти корективи.

Так, якось уранці, прогулюючись вузькими вуличками одного з міст Європи, я побачила багато щасливих людей, які практично літали на самокатах. У той момент захотілося з’ясувати, чи було щастя в очах тих людей пов’язане зі способом їх пересування.

Як виявилось, імплементовувати європейський досвід корисно не лише в законодавстві.

По-перше, електросамокат — це швидко. Він занадто маленький для того, щоб стояти у заторах, та занадто електричний для того, щоб пішки підніматись київськими пагорбами у літню спеку. Час на дорогу з одного місця в інше скорочується майже вдвічі.

По-друге, це корисно. Теорія про те, що електросамокат може позбавити офісного працівника чи не єдиного фізичного навантаження (прогулянок на роботу та з роботи), не знайшла підтвердження на практиці. Відсутність фізичних навантажень компенсується підйомами сходами з вагою у 12 кг.

Окрім того, електросамокат щоденно дарує порцію свіжого міського повітря та робить свій внесок у те, щоб якість цього повітря не погіршувалася ще більше. Це — економно та зручно.

Самокат робить вас стійким до прикрих змін, таких як підвищення тарифів на проїзд у міському транс­порті та зростання цін на пальне.

Крім того, ви більше не матимете проблем з паркуванням: у більшості закладів люб’язно погоджуються розмістити самокат за сусіднім столиком.

Це — цікаво. На зустрічах колеги та клієнти більше цікавляться, «на скільки часу вистачає заряду» та «чи є в нього рекуперація», аніж нещодавніми нововведеннями в законодавстві.

І, нарешті, це — дуже весело: приїжджати на роботу та на зустрічі в гарному настрої та вчитися насолоджуватися тридцятиградусною літньою спекою.

Усі дорослі, навіть дуже серйозні, — трішки діти. Не можна давати стресу та щоденним навантаженням знищити те, що робить нас кращими людьми.