№3 Березень 2018 року → У вільний час

Культура: Cплав кольорів

«АртАстерс» презентувала виставку Давіда Шарашідзе Melting Colors

Юридична фірма Asters спільно з Американсько-українською діловою радою (USUBC) продовжує гарну традицію підтримувати сучасне мистецтво. Так, 15 березня 2018 року в рамках проекту «АртАстерс» відбулася презентація відкриття виставки Давіда Шарашідзе, відомого київського художника грузинського походження.

Під час урочистої церемонії відкриття виставки Гела Думбадзе, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні, зазначив: «2018 року відзначається 100-річний ювілей встановлення дипломатичних відносин між Грузією і Україною. І символічно, що саме зараз у нас з’явилася можливість представити виставку шанованого українсько-грузинського художника Давіда Шарашідзе в рамках проекту «АртАстерс». Роботи Давіда представляють унікальне поєднання грузинської та української культури».

Армен Хачатурян, старший партнер Asters, зробив акцент на міцному культурному зв’язку між Україною та Грузією: «Давід — нащадок тих грузинів, які тисячоліттями будували українсько-грузинську духовну спадщину, взаємопроникнення культур, традицій, національних характерів, взаєморозуміння та підтримку в складні часи. Грузини, які, як Давід, знайшли в Україні свою другу батьківщину, додали до української мистецької палітри багато яскравих сонячних барв».

Також своїми враженнями поділився Морган Вільямс, президент Американсько-української ділової ради: «Проект «АртАстерс» вже протягом багатьох років презентує найкращі приклади українського мистецтва бізнес-середовищу, і коло шанувальників проекту далеко вийшло за будь-які кордони. Українська культура в усі часи збагачувалась митцями різних етносів, які спільно з етнічними українцями працювали і працюють на благо єдиної батьківщини. І Давід, його творчість — один з найяскравіших прикладів такої синергії».

Прийом традиційно відбувся в офісі ЮФ Asters і зібрав понад сто гостей, серед яких були топ-менеджери бізнесу, дипломати, представники державної влади і громадські діячі.

 

Давід ШАРАШІДЗЕ

Київський художник грузинського походження. Його уява створює власний неповторний світ, у якому всі люди мають спільні риси, а навколишні предмети набувають ідеалізованих форм. Але особливо вирізняють і роблять несхожими на інші його роботи саме кольори: багаті, насичені, магнетичні та злиті.

«Колір — це фундамент, основа, що наповнює картину емоційною глибиною та силою. Лаконічні лінії, стримана та споглядальна композиція… Мій девіз — бачити красу, насолоджуватися і ділитися нею», — саме так Давід характеризує своє мистецтво.