№09 Вересень 2017 року → У вільний час

Техніка: Будити готовий

Осінь — ранкові тумани, сонце сходить усе пізніше і пізніше, прокидатися о п’ятій ранку не так уже й просто. Особливо непросто школярам, студентам та всім, хто їх намагається вкласти напередодні. Найкращий подарунок у вересні, на жаль, не книга. Будильник, який змусить встати з ліжка навіть найсовиннішу сову, — ось наша відповідь

Літачки


Будильник з назвою, яка говорить сама за себе — Flying Alarm Clock, складається з двох частин: бази і пропелера. Коли настає час прокидатися, включається гучна сирена і розкручується пропелер. У вас є 15 секунд на те, щоб її вимкнути, бо далі пропелер злітає і летить світ за очі. Проб­лема в тому, що вимкнути сигнал можна, тільки знайшовши пропелер і встановивши його на базу.

За відгуками користувачів, прокидаються всі, поки шукають той самий пропелер. Навіть на роботу запізнювалися. Крім того, пропелер неупереджено б’є все крихке і дороге серцю.

Отже, якщо в кімнаті немає нічого цінного, крім людини, і питання своєчасного пробудження основне — це ваш будильник.

Живлення: 5 батарейок АА.

Розміри: 14 х 12 х 14 см.

 

Спробуй дожени!


Маленький спритний будильник, який їздить по колу і не падає з будь-якої поверхні, це про UFT Tram. У віконцях вагончика знаходиться дисплей годинника. Як тільки будильник вмикається, він починає блимати синім світлом, дає трамвайний дзвінок і починає кататися по поверхні стола чи тумбочки, де він стоїть. Впіймати його так легко, як і вересневу муху. Вимикається будильник-вагончик натисканням кнопки.

Розміри: 6 х 4 х 3 см.

 

Розбудить кожного!


Будильник SmartShaker від iLuv має безліч нагород, адже це бездротовий будильник, ідеальний для людей з міцним сном або з вадами чи втратою слуху. Будильник має функцію вібрації, може грати мелодію дзвінка та їх комбінацій. До того ж він — сумісний з iPhone, смартфонами і планшетами.

Щоб користуватися функцією вібрації, треба помістити будильник під подушку і призначити час пробудження через додаток.

Будильник має власний зарядний пристрій і працює без підзарядки до 30 днів.